2021-22. tanév

A tanulmányi versenyek országos, megyei, kistérségi helyezettjei
Név Osztály Verseny Helyezés Felkészítő tanár
Igaz Daniel 12. B Honismereti Egyesület “A millenniumi ünnepségek” című országos vetélkedője 2. Varga Bálint
Szűcs Lili 12. C
Szuda György
Igaz Daniel 12. B Gloria Victis – Országos 18.
Szűcs Lili 12. C
Szuda György
Deli Csenge 9. C DIA Változáshozók – Országos Kreatív tervezőverseny 4. Huszár Szabolcs
Nacsa Zsófi
Papp Dorka
Török Rebeka
Szűcs Lili 12. C OKTV Magyar nyelv 2. forduló 40. Dr. Palotás György
Dömös Lola Piroska 11. A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5.
Hadobás Tamara
Králik edina
Török Jázmin Viktória
Dömösi Lola Piroska, Hadobás Tamara, Török Jázmin Viktória 11. A Pannon Versenyjátékok – Országos tanulmányi versenysorozat az ókori kultúrákról 15.
Móricz Márk, Takács Gergely, Tar Bernadett 10. C Pannon Versenyjátékok – Országos tanulmányi versenysorozat az ókori kultúrákról 29.
Török Jázmin Viktória 11. A Bentres sztéle – Országos 3. Kocsisné Maráczi Margit
Hadobás Tamara
Jó Melinda
Králik Edina
Naszradi Réka 11. C
Ferenczi Júlia/td> 7. A LIFE IP GRASSLAND-HU -Országos Különdíj
Koncz Réka Divattervező – Bogarak és rovarok titokzatos világa – Megyei 1.
Koncz Réka 1.
Török Jázmin Viktória 11. A Deák Fordítóverseny – Megyei 1. Fürge Anita
Néninger Hanna Jade 6. A Kazinczy “Szép Magyar Beszéd” verseny – Területi 1. Nyáry Ágnes
Horváth eszter 8. A Kazinczy “Szép Magyar Beszéd” verseny – Területi 2. Nyuzó Béla
Guava Tamara 8. A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny – Megyei 2.
Horváth Eszter
Szabó Viktória
Szigeti Dorina
Szabó Viktória 8. A NyelvÉsz – megyei – online 2.
Guvat Tamara 3.
Szigeti Dorina 5.
Ferenczy Júlia 7. A Kazinczy “Szép Magyar Beszéd” verseny – Területi 3. Németh Hajnalka
Babar Balázs, Jó József, Balogh Márk, Vörös Márton, Tokai Noel, Szatmári László, Fekete Tamás, Zsoldi Zsombor 7. A és 8. A Diákolimpia, Futsal – Kistérségi 1. Horváth Alex
Babar Balázs, Jó József, Balogh Márk, Vörös Márton, Tokai Noel, Szatmári László, Fekete Tamás, Zsoldi Zsombor 7. A és 8. A Diákolimpia, Futsal – Megyei 5.
Karsai Jenni 5. A Mezei futó Diákolimpia – Kistérségi egyéni 3.
Jó Eszter 7. A 3.
9-10-11-12. évfolyam 5-6. kcs. lány kézilabda diákolimpia – Megyei 4. Vezsenyi László
Bernáth Csaba, Isaszegi Bence, Károlyi Martin, Nagy Bendegúz, Nagy Csombor, Soós István, Tamás Gálos, Tari Endre 12.b, 11.b, 11.c, 10.a, 9.a, 9.c Diákolimpia, Futsal – Kistérségi 2. Czebe Norbert
Bernáth Csaba, Isaszegi Bence, Károlyi Martin, Nagy Bendegúz, Bódi Erik, Dancsó Balázs, Tamás Gálos, Tari Endre 12.b, 11.b, 11.c, 9.a Diákolimpia, Futsal – Megyei 4.
Gabnai Rozi 11. B Mezei futó Diákolimpia – Kistérségi 2.
Karsai Jenni, Török Veronika, Csjernyik Noémi, Kelemen Eszter, Huszár Hajnalka, Erdélyi Katinka, Szalma Violett 5.a, 6.a, 7.a/td> Mezei futó Diákolimpia – Kistérségi csapat 2. Czebe Norbert és Horváth Alex
Jó Eszter, Ferenczi Júlia, Erdélián Panka, Horváth Eszter, Szigeti Dorina, Kereső Enikő 7.a, 8.a Mezei futó Diákolimpia – Kistérségi csapat 2. Horváth Alex és Kárász Sándor
Tari Endre 9. A Mozaik Internetes Tanulmányi verseny – matematika – országos 1. Beinschrothné Gazdag Ágnes
Kovács Levente 6.
Kovács Levente 9. A Zrínyi Ilona Matematikaverseny – megyei 23.
Almási Hanna 28.
Balog Máté, Csávás István, Raffai Gábor, Szarka Balázs 12. B Bolyai Matematika csapatverseny – megyei 13.
Nagy András 9. B Nemes Tihamér Országos Informatika Tanulmányi Verseny második fordulóba jutott Győrfiné Vincze Erika
Nacsa Zsófi
Varga Levente
Almási Hanna 9. A Nemes Tihamér Országos Informatika Tanulmányi Verseny második fordulóba jutott Györe Mihály
Kovács levente